Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Troy. #3611 üzenetére

    ugy komolyabb kozom nincs hozza, csak mint barki masnak, aki letoltotte (miert kerded?)
    nezegettem, de ritka nagy hulladek a kodja (pedig hogy mondtak, hogy megvaltja a vilagot majd)

    kezdjuk azzal, hogy ha nem magunknak fejlesztunk, nem ahsznaljuk php-ban a short_opening_tags beallitast, mert ha mas szerveren (mint pl az enyemen is) az tiltva van, akkor az illeto szabhatja (at a kereken 200 darab erintett .php file-t)

    folytassuk ott, hogy ha valakinek (megintcsak, szigorubb beallitasok vannak picit) nincs engedve, hogy a mysql halozaton hallgatozzon, csak socket-en keresztul lehet hozza kapcsolodni, akkor az egesz gazell nem megy
    szerencsere csak 2-3 helyen kell belenyulni a kodba, hogy mukodjon

    ezen kivul meg olyan aprosagok vannak, hogy az installscript nem csinalja meg minden esetben az adatbazis felhasznalot, aztan csodalkozva hibauzenetet dob, hogy nem sikerult tablat csinalnia (persze hogy nem, mert nem letezo felhasznaloval probalta)

    na meg ha at van nevezve a mysql root felhasznaloja (monjuk "bela"-ra), akkor megint heggeszteni kell, mert az installscript csak root-kent hajlando csatlakozni

    ennyit neztem tegnap, tovabb nem volt kedvem, mert admint sem csinalt a tracker-hez, nekem meg koltoznom kellett szegedre
    majd ha nagyon unatkozom, eloveszem, jatszok vele

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák