Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    hardveraprón 4darab WD10EZEX 1TB 7200RPM BLUE HDD-t vettem 26ezerért úgy hogy a sajátomat 8-ért adtam el szóval darabja inkább 6ezerbe került
    tökéletes torrent alá
    1tányéros 2fejes és bírja igaz 931GB a max tárhely de külön szedtem minden HDD-re amit töltök
    egyikre csak XXX másikra csak sorozat harmadikra csak 30+GB film
    negyedik adatmentés
    500GB SSD-re meg a premier filmek
    így nagyon szépen szétoszlik a terhelés és elég 4-5naponta törölni addig bírja az XXX-es HDD

    havri :
    nálad a sok elakadt valami miatt van mert nálam egy sincs már 4.1.2-óta
    nem lehet hogy nem bírja a HDD nálad vagy a gép?

    amúgy csalóka mert arra is elakadtat ír ahol 1seeder van csak és nem történik adatforgalom csak áll a torrent
    és arra is elakadtat ír ahol van már 300 seeder meg 50 leecher de neked hiányzik még 1,5MB pl a 100% torrentből olyankor csak a felső kényszerített torrent újraellenőrzés segít semmi más
    de azt javították az új verzióban már szerintem mert én nem láttam egyet sem

    ja a sebesség beállítás meg úgy van
    hogy ha 2000KB felett van a torrent letöltésre vagy 2000KB felett feltöltésre vagy nincs 60másodpercig inkatív torrent akkro tartja az alapbeállítást
    amint ezek közül bármelyik bekövetkezik nyit új slotot

    szóval a 60másodperc úgy értelmezendő hogy addig kell inaktívnak lenni az alap slotok közül bármelyik torrentnek akkor nyit újat
    vagy ha 2aktív letöltésed lehet és mindkettő 1000KB-al jön cska akkor megint nyit új slotot
    a feltöltés lényegtelen mivel általában seedre úgyis kimaxoljuk a slotok számát szóval oda tökmindegy mit írsz be

    próbáld csak ki

    nálam 2000-2000-60másodperc van benyomva

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák