Új hozzászólás Aktív témák

  • P3Dr0

    senior tag

    En feladtam a kuzdelmet. Egyetlen egy valtot sem talaltam ahol ne kellene magamrol meg az irataimrol fotokat feltolteni. Ez vicc....... Egyik valtoban meg 100 dollarom is bentragadt mert csak a tranzakcio vegen kert egy verify-t ami ezeket a dolgokat tartalmazta.
    En mivel nem vagyok buntetett es amugy is konnyen visszaelhet ezekkel az adatokkal barki ha rossz kezekbe kerulnek igy a supportnak szoltam,hogy toroljek az egesz tranzakciot mert en nem fogok ilyen erzekeny adatokat az o serverukre feltolteni.Varhatok 48-72 orat mire visszakapom a penzem........ha vissza kapom.

    Gyakorlatilag igy az egyesz bitcoin dolognak nem sok ertelme van. Ez olyan mintha elmennek egy boltba es csak akkor tudnek fizetni ha elotte az elado lefotozna meg videot keszitene rolam es a szemelyimrol meg az utlevelemrol.
    Szerintem amig ezek a dolgok nem megoldottak ez az egesz cryptocurrency egy halott dolog.

    Inkabb tartom a vagyonom penzben ott legalabb nem kell fotokat felmutatni ha szeretnek venni 1 uveg sört. ;]

    Ez a circle is megrohadhat,hogy nem fogadjak el az europai bankkartyakat csak talalomra ami sikerul. Amatör banda......... :(((

    Bocs hogy mindenki elott mergelodtem ki magam. Sorry.......

Új hozzászólás Aktív témák