Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    válasz sanzi89 #11290 üzenetére

    Először én sem rajongtam a Terra Nova-ért, de lakótársam elkezdte nézni és leragadtam nála és azt vettem észre, hogy vége is az első évadnak.

    #11291 Devid_81 : akkor lesd csak végig a Big Bang-et :D . 4. évadig szinkronos az 5.-et is végigadták de az még csak angolul érhető el. De szerintem neked azzal nincs gond :D . Úgy is az eredeti hangon a legjobb.
    Szerintem nézd végig az évadot, az utolsó részekre felpörögnek az események :)) .

    Amit még nem láttam, de ajánlottak az a The Walking Dead c. sorozat. Állítólag nagyon jó, csak a 2. évad kissé tökölősre sikerült.
    A Warrior című film is nagyon jó, ugyan az első 1 óra nem olyan érdekfeszítő és izgalmas, de itt tudunk meg 1-2 infót, de a másik fele viszont "látványos és izgalmas" a vége meg elég drámaira sikerült, mondom ezt az én szememmel nézve, aki nem híve ennek a műfajnak, de ha jól beleszövik és nincs túl erőltetve, akkor nagyon ütős.
    Egyenlőre ennyi, van még néhány film a terítéken, amit meg akarok nézni majd jelzem, ha valamelyik jó.

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák