Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrM94

    őstag

    válasz Peaceliker #28035 üzenetére

    Mert egy hülye idióta vagyok aki probal segiteni a többi hulyen hogy ne legyenek annyira hulyek...

    Reggel epp aludtam boldogan,es csorog az k#rva telefon...De mint az atom........ megnyomom a gombot elkussol nincskedvem felvenni,nemtudok visszaaludni nembaj,kiskifli nagykifli asszonnyal es olyan kenyelmes volt mint amikor egy diszno dagonyazik a sarban.Megint hiv :W Felveszem,hogy mivan? Hat h nemtudja felrakni a windowst.......b+.
    OK.Azutan meg kb 2x felkoltott mert probaltam visszaaludni.Hot komoasan bicikliztem is 2x.Mert ugye a stickre rakok masik winfost..Mertbiztos a winfost szar...Ezekutan osszevesztem az asszonnyal,mivel alapbol ballabbal keltem fel.
    Szepen hazakuldtem.
    Ezutan facebookon a haver hót ideg volt énis.Oszt osszeszidtuk egymast,delutan meg mentunk oszt ittunk egy sort..
    De ezek elott meg ezt kiposztoltam facebookra mert en ugygondoltam,hogy megkell ossszam.

    -izzadtsag szag a villamoson.egye fene..
    -budosek a ciganyok...na ok arrebbmesz...
    -de amikor massziv dögszag árad a magatol is budos purgyekbol és az ellenor semmit nem tesz+hagyja felszallni a masik ciganyfamiliat na az b+ felbecsulhetetlen...
    romania en igy szeretlek

    update1: este 10ora van.. noci es srac felszall a villamosra nem idevalosiak,kernek a villamosvezetotol jegyet mivel ugy van reklamozva h ha nincs nyitva egy bode sem mert ugye nincs...es ahol fontos lenne onnan is kiszedik..tehat akkor a villamosvezetotol veszel jegyet..
    na a villamosvezeto valasza a parnak arra a kerdesere hogy van e elado jegy az volt hogy "nem tartunk ilyesmit"

    S ezekutan jott ez a retardalt a processzoraival...

    Meg egyfeszt hivogat ez a lany is..Azelott meg a masik hogy nemtudja felrakni a winfost.Mert ilyen error meg olyan...

    Amugymeg rohadtul igazad van.Altalaban magasrol leszarom,az ilyen idiotakat.Szarkasztikusan odaszolok nekik es b#sszak meg.De ha ballabbal kelek fel akkor aznap nekem semmi se jo,es minden felhuz.Mindenkit megtudnek folytani egy kanal vizbe.

    Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Új hozzászólás Aktív témák