Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr4Zy

    tag

    válasz Gyuri27 #21679 üzenetére

    Köszi, a Brannoc pont az ilyen esetekre van bent, mikor az ellenfélről tudom, hogy a cultist mastert (pl. shadow mage-el, roottal, esetleg nastyvel) meg az ashbonet (pl. cultist masterrel, silverwinddel) elég könnyedén meg tudja fogni. Mert a brannoc a képessége + lifeweaving-heal miatt mondjuk úgy, hogy lyrish knightokkal és giant slayerekkel is ölhetetlen. A mauler meg tényleg jó lenne, de akkor már inkább amii phantomot használnék, csak hát nincs hely a pakliban. A brannoc miatt is egy szinte kötelező lapot dobtam ki a paklimból: a burrowert...

    (#21680) Volgafan: Tudok róla, viszont még így is tudja tartani a patriarch rangot (ha meglesed, akkor láthatod, hogy 90% experience + 10% bónusz mellett legend még most is), szóval nem éppen egy kezdőről van szó! Amúgy meg a meccs előtt nem voltam biztos abban, hogy Obesity-e az, vagy más, de a "t1-csata" közben rájöttem, hogy nem ő, hanem egy gyengébb játékos, mert ott nagyon kikaptam volna amiatt, hogy csak 1 forsakent idéztem le. De Obesityhez visszatérve, amint láthattad pár napja a replayt, őt is elvertem rankeden. Az már más kérdés, hogy bandit paklival játszott.

    IGN: TBPeti

Új hozzászólás Aktív témák