Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deathson

    csendes tag

    hát én valamelyik nap pvp-ben pedig összeakadtam egy felettébb érdekes taggal,
    nem vagyok már annyira kezdő lassan egy éve tolom ezt a játékot, de én még ilyet nem láttam,
    ugyanannyi kutunk volt én jéggel ő tűzzel, de olyan szinten power előnybe került úgy hogy én folyamatosan támadtam welljét 4-szer romboltam le egymásután erre ő t3 nekem kb 10 pontom volt, oké volt seregem is tehát ez még érthető is lenne de mikor rusholtam rá látva hogy nincs esélyem t3 ra követni kb kétszer akkora sereget idézett mint az enyém, tehát 5 skyfire 6 enforcer ilyesmi aztán t3 felépült neki rögtön 7 mondom 7!!! ashbone pyro és tényleg nem volt előnyben sőt!!! tehát egy teljesen uralt meccset buktam be fogalmam sincs hogy hogyan, jah igen és utána a listában a replay nem volt ott!! mert ugye rögtön küldeni akartam a suppportnak,
    szóval azért vannak csalók bár nekem is 1 év után ő volt az első

    "Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

Új hozzászólás Aktív témák