Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Musa99 #15070 üzenetére

    hát ha ráizgulva nem is...de végülis olymindegy,mikor veszem meg,és igy még némi extra is jön,hamár csak igy lehet betázni...idén ez+a cod ami esélyes lehet,de ha a cod-ban nem lesz szeró,stb,és a motor se változik,szerintem meg se veszem.úgyhogy marad ez.Nem hiányzik a sok csaló a buta,de erőltetett ócska motor miatt,vacak calásvédelem eleve,nem kell a random map és játékoscsapat se,az MW2 már nem szól se a pc-ről,se a cod-ról.Ez a vidi alapján tunningolt BC2,amibe csak beleöltem vagy 250 órát,csak nem cseszik el.Bár a szerókérdés egyelőre itt is nyitott,stb,lehet ugyanolyan lesz,mint a bc2,a csapat ebbe is beteszi a bugjait...fene tudja.
    De akkoris láttatlanba inkább ez,mint a cod,ami ráadásul évvége.
    Mondjuk itt se értem,hogy minek kell most a beta,ha október közepénél hamarabb nem jön a full...és 1 hónap...ergó rengeteg idő,és sokat nem moddolhatnak ez alatt,mert ha jó,akkor nem is kell,ha rossz,akkor csak játékosokkal együtt kell javitani,és 3 hónapig senki nem lát utána többet belőle.Fura is lesz azoknak,akik rákattannak,hogy nem mint a bc2,hogy a beta után éles,hanem negyedév pihi... :U

    Egyébként még mindig áll az egész mindenség,vagy mert csinálják,vagy mert beállt a forgalomtól... :((( Ma tuti nem lesz ebből próba szvsz,vacsi után én is tolok majd valamit,nem fogom ezt lesni 2 percenként,EU úgyis lefekszik,az USA meg úgyis teljes gőzzel nappalt nyom,ki tudja,honnan jön a letöltés,ha USA,akkor olymind1,reggel fekszenek,és de.melóban lekapom gyorsan,ha meg eu,akkor ha túlterhelik,akkor az elején úgyis pötyögés,nem nyerek semmit ha járatom mondjuk 9-től éjfélig,mert úgyis éjfél után enyhül majd a forgalom.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák