Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Most komolyan Breakthrough módot direkt rontják egyre jobban és jobban

    Most még pár pályán vettem észre hogy kivették a helikoptert, meg tankból is
    Nem jártam még minden pályán hogy hol hagyták meg

    Manifest pályán volt heli, védekező oldalról láttam (megvártam hogy mi támad aztán léptem is ki én nem védekezek)
    Breakaway , Orbital, Discarded pályáról viszont biztos hogy kivették a helit
    Renewal első két pontnál nincs a támadó oldalon de úgy rémlik hogy volt, viszont tovább még nem jutottam mert csak egyszer dobott be erre a pályára és nem jutott tovább a csapat az első két pontnál

    Viszont a Stranded pályára beraktak MAV-ot, védekezőknek is ilyen járművet [kép](úgy meglepett hogy térképen kaptam le), de komolyan erre a pályára jármű
    Ez azt eredményezi hogy az eddig is gyors csaták még gyorsabbak lettek, védekezőknek szinte esélye sincs, ha kicsit is támadni akar a támadó oldal
    Pl most 7perc 27másodperc alatt végignyomtuk [kép]

    De most tényleg erre mi szükség volt, és kb ez jellemzi az egész játékot, fogalmatlanok csinálják

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák