Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herrká

    senior tag

    válasz herrká #30709 üzenetére

    Sziasztok! Fejlemények internet beállítási problémámmal kapcsolatban.
    Az új gépet rádugtam kábellel a routerre és már megy is valóban a net. De a régi gép wifi-s csatlakoztatása nem járt sikerrel! A Belkin routerhez kapott USB-s antenna adapterhez, nem létezik csak XP-s driver. Végig kerestem a netet. Így viszont nincs ugyebár kapcsolat. :((
    Lehet ilyen USB-s antennát kapni win7-hez esetleg, amivel működne?

    Más: Outlook 2010. Elindult a varázsló, de a beállításoknál Exchange szerverre kattintottam, és összecseréltem a felhasználó nevet és jelszót a két beállítandó fióknál! Azóta elkezdi betölteni az Outlookot, az értesítési csíkon homokórázik, hogy próbál adatot lekérni az Exchange szerverről, és hogy az Outlook nincs kapcsolatban. Ezután feljön egy ablak, ahol bent van a rossz felhasználó nevem, és egy rossz postafiók neve. Innen csak akkor megy tovább, ha a név ellenőrzése gombra kattintok. Ekkor újra kijön egy ablak, hogy az Outlook nem tud elindulni. Ha leOK-ézom, akkor kijön újra a név ellenőrzős ablak. Ha azt is leokézom, akkor egy új ablakban közli, hogy az ApplikationData/Local/ Microsoft/Outlook fájlban az outlook ost, az nem ost fájl, ezért nem lehet az alkalmazást elindítani. Leokézom és kilép. Nincs semmi állítási, törlési lehetőség, hogy újra kezdhessem?
    Ezt a bizonyos mappát megkerestem, ott a pst kiterjesztést átírtam ost-re, de hiába! Ja, és minden próbálkozásnál megjelenik ebben a mappában 8 - 10 pst kiterjesztésű fájl a rossz névvel! Ezeket hiába törlöm, indítási próba után újra ott vannak!
    Valakinek ötlet? Bocs a hosszért!!!

Új hozzászólás Aktív témák