Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz =HG= #83017 üzenetére

    DigiCell az :K /mindjárt nézem/
    Sajnos lemezem az nincs :( /de irtam topikba, hátha valaki fel tudja tölteni valahova a gyári lemezt akár../
    A kábelekre meg annyit, hogy a 2.-ik "Coaxial SPDIF External Cable" -hoz ez van írva (VGA doku) 2pin -es része a VGA-ra , sárga csatihoz meg "Plug this connector to the SPDIF-out connector on the back panel of the mainboard." amúgy még megpróbálhatom azt, hogy eredeti WinXP-s drivert felrakom a Win7 -nek (manual) de már azt próbáltam, hogy setupolni akartam, a gép kékhalállal elszállt és addig nem indult a rendszer míg nem indítottam csökkentett módba és el nem távolítottam az eredeti drivert és a többi SB -hez tartozó motyót

    Win7 esetében lehet csak ez a probléma !? (megpróbálom a WinXP SP3 Pro. -val is...hátha..) /másik HDD -vel/
    Addig mást nem tudok csinálni, mert a szóban forgó kábelek nekem nincsenek meg... :(
    /beszerezném, ha érdemes!/

    "(esetedben nincs ilyen, mert nem rca, hanem 3,5-ös jack kivezetések vannak)" --> van az a sárga RCA féle is (SPDIF) a lapon (I/O) részen /képen látható felső az/ :K

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák