Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Sziasztok! Elolvastam az összefoglalot. Nagyon jol le van irva de egy két kérdés még nyitott maradt számomra és nagyon megköszönném ha valaki felhomályositana mert már kezdek agyfaszt kapni :D Adott a tv egy Philips 55PUS6503 és a Bafo HDMI ver 2.0 Premium Quality cable Metal Gold Mesh jacket kábel. Van egy pcém amibe 1060 6 gigás océs kártya van. Játékra és filmre is szeretném használni. Kezdem a játékkal. Csak full hdba akarok játszani a tvén. A kérdés az lenne hogy full hdba ha a játékba bekapcsolom a hdr modot akkor átviszi e a sima hdmi2.0 kábelen a jelet? Azt olvastam hogy 4k60hznél ez már nem müködik de attol még full hdén müködne? Ugy gondoltam hogy simán pcként kezelné a gépet játékmodban. Elvileg tudja a játékmodot a tv a köv kérdés az lenne hogy ebbe a modba menne a hdr full hdba? A filmek lejátszása annyi hogy az internet kábelt rákötöm a routerra amin a gép van és a plexel simán tudok a tvröl navigálni a pc vinyoján a filmek közt vagy ez is a hdmi2.0 menne? És kell még valami plusz beállitás? Természetesen 4k-ba szeretnék filmezni hdr-el. És milyen formátumba szedjem le? Ha hdrt szedek le akkor a tv automatikusan lejátsza hdr-be vagy külön kell beállitani? Ja és egyáltalán a hdmi2. 0 tudja a4k hdrt 24-25 fpssel? Egy hét mulva jön kb a tv és addig szeretnék képbe kerülni. A válaszokat elöre is köszönöm!

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák