Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenki!

    A segítségeteket szeretném kérni. Alap szinten van csak szükségem képek szerkesztésére, ezért az IrfanView-t használom. 99%-ban kielégíti az igényeimet, jelenleg 1 dolog hiányzik, a "szabad kijelölés" - vagy csak én nem találom benne!? Téglalapot tudok kijelölni, azon belül dolgozik is szépen, ez oké, de nekem arra lenne szükségem, hogy pl lefotózok egy autót, és a rendszámot elmossam. Ez ugye ritkán oldható meg szépen a téglalapos kijelöléssel. Megvan hozzá az effekt, minden oké, de fontos lenne, hogy ki tudjam jelölni vagy szabad kézzel, vagy ha úgy pöttyözzöm körbe, az is jó lenne.

    Favágó módszerrel meg tudom csinálni - Paint-be benyitom a képet, ott kijelölöm szabadkézzel, transparent módban, IrfanView-be beteszem ezt, elmosom, majd Paint-ba "kb" oda visszarakom, ahonnan kivágtam, de ez nagyon kanász mód így. :D

    Tudom, hogy van egy PhotoShop nevű program, egy időben neki is álltam tanulni, de arra jöttem rá, hogy amire nekem kell, felesleges időt áldoznom a megtanulásába, hiába tud mindent.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák