Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    Olyan esetben lehet rendort hivni, ha hajnalban a szomszed nem bulizik,ordibal, csak az eletet eli ?
    Nappal/delutan alszanak, ejszaka pedig beszelgetnek.
    Az agyam a konyhajukkal hataros falon van. Ha csak beszelgetnek,mar az is zavaro,de meg el tudok aludni mellette. Viszont amikor felall a szekrol,es labbal/seggel kitolja maga alol, vagy a konyhaszekrenyben matat, akkor az olyan zajt general, amire felebredek.Ha becsapja a lakasajtot, akkor abba beleremeg a kozos fal.

    Rakattam a teglafalra 10 centi gyapot szigetelest,es ra egy gipszkartont, ezert azt szerencsere nem ertem,hogy mirol beszelnek,de a hangfszolanyok,es a zajok siman atjonnek igy is. Primitiv emberek, napkozben rendszeresek a brutalis vitak. Felajanlottam, hogy osszuk fel a napot 1/3-2/3 aranyban. 8-tol 24:00-ig tolem meg is olhetik egymast, a nappali dolgokba nem szolok bele, ejlfetol nyolcig pedig hagynak engem aludni. Szoltam tobbszor is,megertoek,elismerik,hogy gaz,igeret is erkezik ra,hogy megszunik,de aztan minden megy tovabb.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák