Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    Sziasztok!

    Adott egy Peugeot 406-os. Olyan kérdésem lenne, hogy mit lehet csinálni akkor, ha a kuplungpedál néha "beragad"? Beragad alatt azt értem, hogy ha felengedem, akkor nem jön vissza teljesen. Ilyenkor alányúlok, visszahúzom és működik tökéletesen. :F Mit kéne cseréltetni és kb. mennyibe kerülne?

    A hátsó ablakok (elektromos) nagyon lassan húzhatóak fel és a jobb oldali el is akad. Valamint a bal első fényszóró párásodik. Tudtok valami bontót ajánlani, ahol lehet kapni ilyeneket? Gyári, új alkatrész elég horribilis áron lenne csak hozzá...

    Igazából nem annyira zavaró egyik sem, de ha meg lehetne úszni 100 ezer alatt, akkor megcsináltatnám. A kuplung mondjuk kellemetlen tud lenni, mert egyik reggel piros lámpánál nem jutott eszembe hogy ilyen és próbáltam beerőltetni 1-esbe és 2-esbe, de csak 3-astól felfelé lehetett berakni... A sor meg állt mögöttem rendesen. :U Szerencsére nem lett baja a váltónak, de ha korán kell kelnem és akkor előfordulhat máskor is egy ilyen eset és azt előbb-utóbb a váltó bánná... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák