Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz MunezXBK #34444 üzenetére

    Kicsit fejtsük ki bővebben mégiscsak egy "klasszikusról" van szó. Hozza amit ígér, vagy olyanokat várunk el tőle, ami nem a feladata vagy amit senki nem állított róla, hogy tudja? Elvileg ez valami lakktisztító, polírozó waxos valami, de alapvetően normális állapotú fényezésre való, nem fogja helyettesíteni se a rendes lakktisztítási lépéseket se a normális polírozáshoz szükséges szereket egy elhanyagolt fényezés esetében. A fényező waxos hatását, tartósságát is lehet fokozni, erre van házon belül az EGP és a HD/UHD wax, akár mindhárom mehet az autóra. Próbáltam utánanézni, hogy mikor jelent meg eredetileg, de nem találtam meg az időpontot, mindenesetre 2002-es fórumos bejegyzéseket, teszteket találtam, ami azért nem ma volt, még akkor is ha közben változhatott (?) az összetétele, szóval milyen alternatívák vannak manapság ennyiért (kb 4e ft)? Detailing World-ön négyszer behúzta a "Polish of The Year" díjat (2011-2014 között), bár fogalmam sincs ez mit jelent vagy kik szavazták meg? gondolom a fórumozó felhasználók..

    Magma

    [ Szerkesztve ]

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák