Új hozzászólás Aktív témák

  • vH2

    újonc

    Sziasztok!

    Amikor van idom neha olvasgatom a topikot, sok okos dolgot tudtam mar meg innen, es most nehany kerdessel fordulnek hozzatok. Nemreg hazakoltoztunk Angliabol(Erdelybe), es aranyokkal nehezebb tisztan tartani az autot itt(raadasul meg fekete is az auto), ugyhogy aktualis lenne a waxolas, be is neveztem a Collinite 915-re

    1. A legfontosabba az lenne h sikerult kulteri diperzit felhordasa az autora par honapja, apro permet meretben, es ezt mivel tudnam eltavolitani. :W :W Igen, tudom, balgasag az ilyen, bealltunk az epulet moge de megis oda is hordott vmennyit a szel. Es ugy gondoltam h nem lenne sok ertelme igy waxolni :)

    2. Mirka Ceros tipusu csiszolo legalacsonyabb fokozataval szoba johet-e esetleg polirozas/waxolas megfelelo korongal persze, esetleg akumulators behajto? Vagy milyen jo ar/ertek aranyu polir gepet tudnatok ajanlani. Nekem Milwaukee gepeim vannak, nagyon meg vagyok elegedve veluk, de hobby celra talan tulzas lenne egy ilyen szintu polirozo.

    3. Tudnatok ajanlani korongokat amelyek jol bevaltak?, nem baj ha egy picit dragab, a jo ar/ertek erdekel elsosorban.

    Elore is koszonet.
    Udv,
    Barni

Új hozzászólás Aktív témák