Új hozzászólás Aktív témák

  • s1ru2

    senior tag

    válasz katt777 #44044 üzenetére

    Hát akkor nekem nagy szerencsém és úgy látszik ezek a problémak csak a 3870x2 alatti 3000 es szériát érintik. Ugyanis én pont "3" szotfvert használok nem 1-2-őt ahogy írtad és egyikkel sem volt gondom soha. Lehet, hogy szerencse elismerem. Köszi, hogy elmondtad, hogy a pucolók sem szednek le mindent mindenhonnan...nem is tudtam... Mellesleg halkan megjegyzem, Vista és Win7 alatt nem futottam hibába. XP hemzsegett a sz*rságoktól nekem is. Lehet, hogy át kéne állni? Nem 1 embernek tanácsoltam már itt pl ezt is, és bejött. Egyébként egyre inkább azt lehet észrevenni, ha figyeltek, hogy az újabb és újabb driverekkel egyre több a gond XP-n... lehet, hogy nem véletlen. Lassan el kell felejteni az XP-t. Jó volt szép volt, egy jól karbantartott Vista, de egy Win7 biztosan sokkal jobb és stabilabb nála. Ráadásul azt vettem észre a legtöbb játék jobban fut alatta. A Win7RC1 régóta ingyenesen elérhető, ki lehet próbálni, ha bejön akkor meg el kell gondolkodni, hogy megveszem eredetiben vagy más alternatív megoldást alkalmazok esetleg.

    Azt is nézzük meg, hogy a legtöbb panasz az MSI kártyákra vonatkozik. Sajnos az MSI 3000es széria elég rosszul sikeredett. Rengetg PÜ-t kaptam x2-kel, sima 3870OC-kal kapcsolatban. Nagyon régóta mondjuk, hogy ha lehet feljetsük el ebből az MSI-t, de még mindig van aki veszi. (sztem még te is mondtad anno) Aki persze régóta tulaj, az így járt.

    Amúgy örömteli, hogy jóideje be sem néztél ide, most visszanézel és egyből kioktatsz mindenkit :C Én elhiszem h segíteni akarsz, csak más stílusban add elő magad, ha kérhetem. Ne úgy állítsd be, hogy ADAM meg én csak hülyeségket mondunk, mert azért 1-2 embernek megoldottuk jónéhány problémáját mi is. És így azért röpke 2év folyamatos 3870x2 használat után lehet, hogy tudom, hogy mit írok a karival kapcsolatban. Elismerem, hogy sok mindent tudsz, de azért... Nem akarok veszekedni, csak megjegyeztem. És bármit írsz az off-ra vissza, nem fogok rá válaszolni.

    [ Szerkesztve ]

    Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

Új hozzászólás Aktív témák