Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    válasz TasiA #37180 üzenetére

    benéztem az sg fórumra véletlenül pont azt látom hogy 4400+ os x2-vel tolják a 4850-es kártyát.. :)
    szóval nem lehetne már befejezni végre ezt a folyamatos adm fikázást, mert ide emberek is járnak vásárlási infóért..azért mert egyikőtök (nemmondommegki:-) odavan az intelért azért még nem kéne minden butaságot itt hangoztatni folyamatosan..
    elhisszük hogy jó az intel processzor de azért ennyire lebecsülni a sötét oldal erejét szerintem ugyanolyan butaság mint az a tévhit hogy 30fps alatt játszhatatlan egy játék.

    persze mindezt csak azért írom le hogy ha esetleg valakinek mégiscsak a német gyártmány tetszik a kaliforniai helyett akkor nyugodtan vásárolhat amd-t is..nem fog rosszul járni vele mert tulajdonképpen még többmagosra írt játékok sincsenek.. :)

    aki meg űbertuningolni akar az vegye meg a legdrágább intel proceszort mert az most 2%-al jobb..de annyival drágább is.

    tasa-nak tökéletesen igaza van, túl sok a fika és kevés a tény.. :)

    katt kollega inkább a tesztjeivel foglalatoskodjon fikázás helyett mert ahogy nézem igencsak sok bennük az ellentmondás..:)

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Új hozzászólás Aktív témák