Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz gtasystem #37189 üzenetére

    Nem neked írom, hanem azoknak, akiket a hsz-aid és TasiA-ié félrevezetnének:

    Ha már ekkorát ferdítesz:
    A 4400+-os X2-esekkel olyan gyönge a 4850, hogy a 3870-em nem kicsit verte őket tesztekben és játékokban is. Ennyit az AMD-ről (kanadai cég, ha már butaságokról beszélünk).
    Sem a hardverhez, sem a tesztekhez nem értesz (és úgy a szoftverekhez és driverekhez, ahogy nézem), tudatlanságodat következetesen képviselt tájékozatlansággal támasztod alá, és ezt sokadszorra igazolod. A tények meg ott vannak az előző hsz-okban, de ezek megértését sem várom el tőled. Ennyit a butaságokról. Te fikázol a valótlanságok ismételgetésével, és a tények következetes figyelmen kívül hagyásával. Ezt valóban ideje lenne befejezned, mert csak szennyezed a topicot.
    Csak a bolond hiszi azt, hogy ha tényekkel alátámasztva felhívjuk egy figyelmet valami gyengeségére, ill. valami más erősségére, akkor az bármiféle hangulati, érzelmi állapotot tükrözne, legyen az utálat vagy elfogultság. Nem imádom az Intelt, nem utálom az AMD, mindaz, amit mondok, igazolt tény.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • hakos1987

    őstag

    válasz gtasystem #37189 üzenetére

    nah látom megint betört ide a szaktudás!!

    Egy kis közérdekű infó (ami saját tapasztalat, és nem levegőbe ugatok (mint sokan!):

    Volt 6000+ -om, 5600+-om phenom 9500-am! Mindegyiket felhúztam amennyire lehet.... olvasgattam erről a kihajtottság dologról.... most egy E8500-am van.... a VGA teljesítménye csaknem megkétszereződött!!! A VGA-é! Igen, merthogy eddig nem a VGA dolgozott 100-on, hanem a proci! a VGA meg jó ha 60-70%-on! A legnagyobb hülyeségem a phenom volt, mert 4 magnak semmi értelme sincs... annál még az 5600+ is jobb volt 3100-on... DE! 3100-on az E8500 sokkal gyorsabb, mint az 5600+ volt! DEEE!!!! 3800-on kell járatnom az E8500-om, hogy kihajtsa a 3870X2-met!!! erre az órajelre nem képesek az AMD-k, főleg, hogy azonos órajel mellett sokkal lasabbak! és ez tapasztalat!! nem csak idepofázgatok, mert van aki 4400-al tolja....
    Aki olyan gyík, hogy vesz egy 4850-et, de gépe nincs alá (4400+) az meg is érdemli amit megkap, kb fele kihajtottságot! Tesó gépébe 4850 van, 3300-on megy és így épphogy ki van hajtva! De ha valaki nem hiszi el ezt a kihajtottság dolgot, küldök szívesen pár képet tesztekről, amikor 3.3Ghz-en x pontszámot kapok GPU-ra, 3.8-on meg X+1000-et vantage-ban!!! uh. sztem be lehet fejezni, itt nem az Intel vs AMD-ről van szó, hanem a puszta tényekről, saját tapasztalatomról eredményeimről!! (mellékesen AMD-ATI fun wok!!)

    mod: amúgy meg felesleges erős vga-t venni (több pénzért), ha csak olcsó procira marad lóvé, mert a vga-nak se és a procinak sincs értelme... akkor inkább erős proci, gyengébb vga, és késpbb erős vga... meg van oldva... de erős vga alá a gyenge proci?! az butaság....

    [ Szerkesztve ]

    Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Új hozzászólás Aktív témák