Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Thrawn #29904 üzenetére

    szia Thrawn...és mki! :R

    megtudlak érteni,laktam panelben énis,földszinten többmint 10évet,majd 1 évet a 9.emeleten..persze mindkétszer napos oldalon... igaz akkor még nem volt bivaly gépem,igy nemtudom akk mennyire melgedett...dea panel,melegebb volt,mint maga a pokol...
    ma téglaépítésü házban lakom,falai 60-70centisek(hanem több,ezt biztosra nemtudom)
    anno mikor még az X800 GTO2-m volt,a legnagyobb melegben sem volt több a szobámban 25-26 foknál....volt már 20,5 is!!
    de most hogy megvan eza drágalátos RADEON X2 CSERÉPKÁLYHA EDITION....nem lehet megmaradni a szobában...mivel melegszik alapból a kártya(win start után simán felkúszik 60-70fokra :W ) ezért riva tunerrel leszabályoztam ~60fokra...nade ennek az a hátránya hogy ugyebár 1-1,5 percenként kipörgeti a meleget 40% venti sebességgel(alacsonyabbnál hossszabb ideig pörgeti...).most h még melegebb van odakint,simán beindul a venti 1 perc alatt...néha abbasem hagyja...
    szoval ami kihül a szobámbol a nap folyamán,azt a VGA-m simán visszahozza lefekvésre...(22-23óra)5-6 óra alatt a 25fokos szobámból lesz 28-29fokos
    tuningolni ezekután nem merek... és kénytelen vagyok csinálni a riva tunernek egy 4 évszakos fan beállítást
    a prociról,és alaplapról nemis beszélek inkább...a szellőzést úgy oldottam meg h szétszedtem a hazat....
    jáccani nemnagyon merek....bár hála a riva tunernek,60-65fok alatt tartja a procimat...egyiket

    a hűtésről és melegedésről részemről ennyi!ezért váro kegy olyan hűtőre mint amit az asus dobott ki a TOP kártyáira...vagy egy jókis zalmanra...dehát...nemnagyon erőlködnek

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák