Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri16

    senior tag

    teljesen kezdo vagyok a temaban, szoval a turelmeteket elore is koszonom. :)

    szoval van egy tukros tavcsovem, illetve egy canon s3 is gepem. Ma ugyan felhos volt az eg, kirohantam a balkonra mikor lehetett latni a holdat, es megneztem, fotoztam (okularba bele, kezzel tartva .. ). A kepek mondjuk elsore elfogadhatoak, de azert sok profi kep utan megse olyan jok. Szeretnem kerdezni a profikat, mit hogyan csinaltok (a tavcso beallitastol a fenykepezogepeig..).

    azt szeretnem meg tudni, hogy ti hogyan taroljatok tavcsoveket? Most kinnt van nekem a balkonon, gondoltam ha esik megse lenne jo ott hagyni, de attol felek ha behozom hirtelen beparasodik.. szoval ki hogyan van ezzel?
    (altalaban gondolom ugy lesz, hogy hetvegen elo van veve, addig kinnt van a balkonon , de aztan el kell tenni.)
    es nem art neki, ha sokaig kinnt van ( 2-3 napig)?

    mivel a balkonrol ma lehetett latni az orion csillagkepet, gondoltam jo terv lenne az orion csillagkodot megnezni (fotozni gondolom kezbol nem lehet :) ), ezt lehet varosbol egy balkonrol, vagy ehhez mar ki kellene menni valahova ahol nincs vilagitas?

    Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

Új hozzászólás Aktív témák