Új hozzászólás Aktív témák

  • generatoros

    tag

    Azt akartam írni ,hogy nagyon drágák a vágási díjak. Megértem én a 10 milliós költséget. Mit tudnak a mai emberek arról hogy 10 évet is dolgoztam azért, hogy felszabadított rabszolga vagyis szabad ember legyek. Most van bank kölcsön már akinek és 1 év alatt kitermeli a beinvesztált lét. ha mégsem akkor jár a pofája, hogy milyen szar országban kell éljen. A szomorú az hogy a gyerekeink, így ebben a katyvaszban nőnek fel. Nem akarnak az őseik nyomdokaiban élni. Tudom ez itt nem téma, de nehéz a témánál maradni. Táblaszám bútorlapot eladni csak ár kérdése. valószínű többet adnak el felszabva. mert ha nem minek vennék a milliós gépeket. Nem értem a hozzáállást, némelyik lapszabász olyan magas lóról beszél mintha csak nála lehetne korpuszfehéret kapni. Aztán a raktárkészlete olyan mint egy nyomorjampecé. Senkit nem akarok megbántani,de itt a fórúmon vannak akik még védik, mellé állnak az áraknak hogy olcsóbban nem lehet. Dehogynem, lehet, a mo-i fizetésekhez alkalmazkodni csak akarni kell. Váci Mihály :még nem elég, refrénje után szabadon.

Új hozzászólás Aktív témák