Új hozzászólás Aktív témák

  • kokii

    tag

    Sziasztok!

    1 éve vagyok tulaja egy K53SVnek, a múlt héten volt gariban alaplapcserén, mivel kontaktos lett a töltése.. viszont kaptam egy másféle de töltés közeli problémát.. ugyanis nem tölti fel az aksit 100%ig (tuti nem oprendszer jellegű probléma, mert kikapcsolt állapotban sem tölti fel, a led sem jelez) az aksi sem lehet gond, hiszen az alaplapcseréig gond nélkül feltöltöttem.. most az új lappal jelentkezett a probléma.. olyan mintha egy bizonyos %ot határolna be 100%nak, egy idő utána belassul a töltés üteme, egyre kevesebb szufla megy bele (ezt szimplán időben is észre lehet venni, de everesttel és batteryinfoview al is látszik), én eddig azt vettem észre, hogy ilyen "tendencialassulás" 95% felett, amikor a narancs led átbillen zöldbe kezdődik el, h 100%ra pont "beérjen" a töltés, most viszont olyan mintha ez a határ nem a 100 lenne, vagyis én így találtam logikát az egészben
    tapasztalt már valaki hasonlót, vagy hallott ilyenről? lehet veel valamit kezdeni? vagy vigyem vissza gariba megint? (egyébként a fixdirectnél voltam, 1 nap alatt kicserélték a lapot)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák