Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    Én azt vettem észre, hogy az SA visszaállítása lett sokkal nehezebb! Nemrégiben 89-es SA-m volt, de elkövettem azt a hibát hogy autolobby-t választottam és csak úgy bedobott egy játékba. Hát nem kellett volna, utólag kiderült még SA60 sem volt az elvárás, képzelhetitek... :(

    2 kör alatt 84-es lett az SA-m, pedig én senkinek nem mentem neki, ellenben a többiek rálöktek másokra, esélyem sem volt. A következő futamon gondoltam majd megnyugszanak a srácok, de nem. Ezt 79-es SA-val fejeztem be, és dupla akkora vérnyomással!

    De igazán ideges csak akkor lettem, amikor offline megpróbáltam visszatornászni, eddig ugyanis egy 20 perces AI futamon minimum 1, de néha 2 pontot is sikerült javulni, de most hiába megyek ugyanazokkal a paraméterekkel, hiába vagyok folyton piros mezőben mellettük, az Istennek sem akar nőni. Talán 3 futam alatt 1-et, de így SA82 alatt meg nem tudok normális lobbykba bemenni, úgyhogy hiába nőne elvileg online gyorsabban, a kamikázék miatt csak gyorsabban csökken... :W

    Más is találkozott már ezzel a jelenséggel?

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák