Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    130 óra körül járok a játékban és befejeztem.
    Nem a végére értem, befejeztem, mivel olyan bugba ütköztem, ami miatt nem folytatható a játék, újra kéne kezdenem, de 130 óra után ez vicces lenne.
    Ha szeretsz felfedezni, bolyongani és nem csak a főszál érdekel a játékban akkor előfordulhat veled, velem és még számtalan más userrel, akik hetek óta panaszkodnak is a hivatalos ubi fórumon, hogy úgy szerzel meg egy quest itemet, hogy észre sem veszed és amikor később elindulsz a főszálon és eljön az a pillanat amikor fel kéne szedned ezt a tárgyat, ami már egyébként az inventorydban van, a játék ezt nem ismeri fel, ezáltal nem triggereli a következő jelenetet ergo megálltál, nincs tovább.
    Ja de, mellékküldetéseket csinálhatsz ha akarsz, de őszintén szólva nekem most elment a kedvem az egésztől, mert ugyan mi a garancia rá, hogy ezt később orvosolni is tudják úgy, hogy ne az legyen a vége, hogy újra kell kezdeni a játékot?
    Érdekel a főszál, éppen ezért egy másodpercet sem töltök el többet a játékban, mert lehet elpocsékolt idő lenne csak.
    Az ubisoft fórumán sokan csalódottak, mert már a mostani patch előtt is sokan írtak a problémáról, ennek ellenére a patch nem javította ki, ergo van, aki már hosszú ideje nem tud haladni a játékban, most is kiszállok, ja és kapja be az ubi, eddig csak röhögtem a bugokon, de ez más szint.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák