Új hozzászólás Aktív témák

  • chrome11

    kezdő

    válasz Aryes #20985 üzenetére

    Igen, tanulas, arra mar rajottem, hogy ninsz olyan, hogy arduino, hanem kulonbozo modulok vannak kulonbozo celokra.

    Elsosorban meglevo dolgok javitasa a cel, de azonnal belefutottam a 3,7V-os akkuk ponthegesztesi korlatjaba, arra kellene valmilyen ponthegeszto, illetve bonto megoldas

    javitasra egy pelda: valamikor csinaltak egy robotot arduinoval, a taviranyitoja tonkrement, elvileg van egy jo kisauto, de valahogy ki kell talalni, hogyan lehet masik taviranyitot talalni hozza.
    a bonusz kerdes az, ha klesz 2-4 egy szobaban, hogyan oldjak meg, hogy ne zavarjak egymast?

    A kezdokeszletre is kerdeztem, hogy van-e valahol bolt, de senki se reagalt ra, egyesevel rendelgetni es tobbet fizetni szallitasert, mint a dolgokert nem az en mufajom.

    Az ellenallasok erdekesek, amikor meg foglalkoztam ilyenekkel, akkor a 33 es 47 sorozatok voltak divatosak ellenallasbol es kondenzatorbol is, ugy tunik, a tranzisztorok eltunesevel ezekre mar nincs szukseg?

    alap multimeterem van, oszcilloszkopon vacilalok, allitolag az neha letszukseglet, foleg taviranyitos vezerleseknel?

    Koszonom az eddigieket, kozben olvasok es gyujtok informaciokat, ritkan webezek.

Új hozzászólás Aktív témák