Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Het

    aktív tag

    Kérdésem lenne, főleg Air használókhoz. Mivel elég sok a magas hang a Air hangszórójában. Tehát, nem sok mély van benne hanem sok magas, így arra lennék kíváncsi hogy a magas miatt hallhatom néha azt, mintha recsegne, de nem recseg csak sok a magas hang? Érthető mire szeretnék kilyukadni? :) Néha olyan érzésem van, mintha recsegne picit a jobb oldalt lévő - bekapcs gombnál - rész, de 3 részben teszteltem, erősebb zenével - hard rock - majd tiszta akusztikussal, és nem recsegett sehol. 4/5-ös hangerőről beszélek, de mindenképpen tervezek venni hozzá harman/kardon wireless rendszert, mert a beépített nekem kevés zenére. Valaki tapasztalt efféle megtévesztő effektust? Hiszen arra már rájöttem, hogy a Pro/Retina hangszórója illetve hangszíne fényévekkel jobb, mint az Air-é. Utóbbi, pontosabban ezzel kapcsolatban csalódott vagyok, mert picit többet vártam, de már teszteltem előtte, mielőtt megvásároltam volna párszor. Picit csalódás, de mióta megvan - lassan 1 hónapja - elégedett vagyok az Air-rel - ezt leszámítva.

Új hozzászólás Aktív témák