Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Het

    aktív tag

    Kérdésem lenne. Előjött részemről a gép vásárlás. Mivel most itthon tartózkodom, így bátorkodtam megnézni az iStyle honlapját és láss csodát az Air akciósan "csak" 299.000 ropogós magyar forint (alapmodell: 13" i5 1,6ghz, 4gb, 128ssd) illetve az iSamurai-ban láttam Air mid 2012-es (13″i7 2 GHz8 GB RAM256 GB SSDintel HD4000) ez utóbbi "csak" 269 ezer forintba kerül, és csak 1 hónap garanciával, és összes tartozékkal. Utóbbinál az akksi idő az évek alatt mennyire mehetett le? Annó azt hiszem 9 óra volt talán? Az üzletről van valakinek véleménye, tapasztalata? Az iStyle-t hallomásból ismerem, de személyesen még nem jártam náluk. Összehasonlításokban, tehát a számok alapján picivel erősebb az i7-es modell, egyedüli bökkenő az akku és a gari lehet. Segítséget kérnék tőletek! Én fillérbaszó (bocs) létemre, a 12-es modellt választanám, egyrészt mert 30-cal olcsóbb, de erősebb (vagy hasonló) viszont több tárhely, több RAM. Egyik erejét sem használnám ki, és csak nagyon alap videó készítés (imovie vagy final cut pro) de főként alap felhasználásra menne.
    :R :R
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák