Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Archanon #24719 üzenetére

    Én a hülye időmenedzsmentem miatt sikerült hajnali egykor megnézni a 16. részt:
    - ott helyben kifacsart, annak ellenére, hogy minimum 4 résszel előre lehetett sejteni, hogy mi lesz
    - belenéztem a következő rész első perceibe, hogy hátha nem, de mégis
    - hajnali 3 körül aludtam el, hatkor kelés
    - suliban végig mosott zombi voltan a kevés alvás miatt plusz végig a Clannadon agyaltam
    - melóra valahogy összekaptam magam, de ott is megkérdezték, hogy mi a gond
    - hazaértem kilenc után. Nagyon nem akartam folytatni a sorozatot, mert nem mertem elképzelni, hogy mi szerepelhet a maradék nyolc részben
    - rá két epizóddal már a meghatódottságtól sírtam
    - ...aztán nem bírtam felfogni, hogy a készítők képesek még ennél is tovább menni, az már inkább megrökönyödés volt, de ott is kicsordult pár könnycsepp
    - és a vége nyakatekert egy kicsit, de jó
    - volt egy párperces zenésebb recap is, azt nem bírtam végignézni az AS utolsó részeit tartalmazó jeleneteknél

    @&rew: te meg elbasztad. Nem kicsit, nagyon :) Büntetésből három napig ízesítetlen (só sem) főtt rizst kell enned és első körben letolod az első évadot, a másodiknál meg szünetet kell tartanod a 16. epizód után. ;]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák