Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Megjelent a Gangstar Vegas a Google Playen. Délután kipróbáltam, de 10 perc elég volt eldönteni, hogy milyen és ment is a refund. 1600 Ft-ot nem ér meg, majd max 220 Ft-ot.

    - grafika: max grafikára tekertem (első Gameloftos játék amivel találatoztam, amiben a menüben lehet állítani a grafika minőségét és nem automatikusan lövi be) Nexus 4 alatt és eléggé felemás az eredmény-> valahol csodaszép hála a blur meg lens flate effektnek, de valahol meg irtó ronda

    - fizika: Havok motort nem igazán használták ki, nem sok különbséget láttam más, Havok motor nélküli játékukhoz képest

    - játékmenet: rengeteg sciptelt event, sok töltőképernyő, GTA 3 és VC mellett nem igazán tud labdába rúgni

    Más:

    Modern Combat 3-at leszedtem, de a Gameloft logo után kilép Nexus 4-en (természetesen eredeti Play-ről szedett példány). Ha mással is előfordulna ilyen, nálam így oldódott meg:
    1) Átállítottam a telefont angol nyelvűre, majd elindítottam a játékot. Így már elindult gond nélkül.
    2) Visszaállítottam magyarra és most már így is indul a játék.

    Tehát első indításnál valamiért nem tetszett neki a magyar nyelv (cache/adatok törlése sem segített) :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák