Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #33794 üzenetére

    Meguntam, hogy NIA nem tesz semmit a csalók ellen. Egy 10 ezer fős kisvárosban élek, 120 portál van a városban. Van egy zöld srác és voltam én, kék. Rajtunk kívűl egy srác játszik a barátnőjével. Kettőjüknek van 6 acca és egy fake házijuk. Egy mező közepén van lefényképezve egy emlékmű, azt tette be a háza elé. Nyomtuk a reportot NIA-nak, de nem akarták megérteni, hogy mi a bajunk. Szerintük az a portál jól van ott. Az a hobbijuk, hogy feltesznek softbankot a házijukra, és fotelból tele húzzák a várost kereszt linkekkel, vagy lefieldelik az egészet. Aztán megy a fejből kinézés. De az csapta ki a biztosítékot, hogy pár hete megjelent egy új acc. 2 éves, mert 2 évfordulós badge már megvolt. Common olvasom, hogy most volt az első portál foglalása. A fake házijukon nevelgetik a multi accokat (ki tudja hány van még tarcsiban) amiket aztán szépen meg is osztanak egymással. Van, hogy egy accal reggel munkába menet a srác játszik, aztán nap közben a csaj, délután munkából hazafelé megint a srác. És NIA magasról leszarja.

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák