Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz rnrn #834 üzenetére

    Nem az autó a kérdés! A kérdés az, hogy a gyári keretbe, gyári bekötéssel, minden extrával akarod-e? Mert az szinte biztosan nem jön ki a megadott max árból! Ha te akarod beépíteni, bekötni. Nincsenek extra kívánságaid akkor bármelyik jó lehet. A sima zenelejátszás/GPS mind tudja röccenés nélkül. Ha a lejátszóból, GPS-ből mások az igényeid akkor kell a memória és a sebesség. A tárhely az nem számít, hiszen pár ezer forintér már van sd/pendrive amire rengeteg zenét tudsz felrakni és működik akár egész nap. Minden tévhittel ellentétben ezeket nem évtizedekre tervezik! Ezek nagyjából egy sima(nem csúcsmobil!) telefon élettartamát adják. Vagyis egy új autóba ha használod pl 10 évig szinte biztosan kell cserélni mert nem fog addig tartani. :N Én beszereztem egyet amit tesztelek eddig pozitívak a tapasztalatok vele. A boot ideje kb 20mp és sajna nem tudtam még felvenni a gyártóval a kapcsolatot. Amúgy minden gyors és működik rendesen. A GPS az indítás után azonnal pozicionál. A wifi jel a "drót" antenna ellenére is jó! Kijelző megfelelő minőségű. Azt alkalmazások és a menü inkább hasonlít egy autós egységhez mint egy táblagéphez. Ezt idehozták 34eFt-ér eu-ból tehát áfa és vám mentesen. Bár szerintem az UK ráktár nem fog sokáig vámmentes lenni.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák