Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz vodrosjozsi #43178 üzenetére

    Hát van ott baj nem kicsi... Ebből látszik, hogy nem figyelsz amit írok, és nem gondoltad át a dolgokat hogy mit mire írtam, és persze nekem pattantál.. Igen, ez a gondolkodáshiány. Nem nézlek én hülyének.

    Ha ezt személyeskedésnek veszed, akkor én mit mondjak, amire durvább stílust nyomtál korábban?
    3 modi figyeli a topikot, majd eldöntik az irományom tartalmát. De hozzáteszem, direkt figyeltem mit és hogyan írok le, de ezek szerint nem érzékeny, hanem extrém érzékeny vagy.. Én is az vagyok, de egy ilyenen nem akadnék fent. ;)

    De sztem jobb ha nem reagálunk egymásnak, mert ha leírom azt hogy "boo", már arra is ugrasz..

    (#43183) Blackmirror: yútyúk csak egy példa volt.

    (#43184) philoxenia: igen, rácsodálkoztam a dologra, mert inkább gondolnám fordítva a helyzetet, de gondolom érthető, mit is szerettem volna mondanii, ha már másnak ez nem sikerült.

    Mivel a magyar ember szereti az ingyen dolgot, érthető, hogy az ingyen wifinek is örvend, és inkább nyomatja azt, mint a drága mobilnetjét..

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák