Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz Bozek #24110 üzenetére

    Köszi, tegnap megnéztem a fiókbeállításom, de ott csak nyelv választási lehetőséget találtam, külön olyat nem, hogy a területet is tudjam állítani. Kipróbáltam amerikai angollal, de ugyanúgy visszadob a magyar play-re bejelentkezés után win-es Chrome alatt :( Még megpróbálom majd más böngészővel is hátha, egyenlőre androidon nem akarom próbálgatni, még csak ismerkedem az új romommal. Egyébként azért nem hinném, hogy ez lenne a gond, mert mi lenne ha kiköltöznék USA-ba fél-egy évre akkor beállítás nélkül végig a magyar play-t hozná be? Még arra gondoltam, hogy esetleg a csatolt bankkártya miatt, de akkor is ott a kiköltözéses kérdés, mert mondjuk nem akarok amcsi bankkártyát.

    Bárki:

    2.3-as Androidon hogyan tudnám előcsalogatni a fejlesztői beállításokat? Igazából az USB hibakeresést szeretném megtalálni vhol, de sehol nem lelem. Illetve egy régi telefonnál (ZTE Skate) az ADB és Fastboot működik win 10 alól is? Fel vannak telepítve a gépre és a mostani telómmal megy is rendesen, de nem tudom, hogy ez így lenne-e a régi készülék esetén is.

    Előre is közsönöm!

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák