Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz HSM #58189 üzenetére

    Nekem mind a két oldal elég friss élmény, bár szerencsére az 5700XT és generációs társainak szívásait megúsztam. A streamelés/shadowplay/stb. az konkrétan egyetlen gombnyomás, bár ezt az instant replay funkciót nem is emlékszem, hogy támogatná-e a piros oldal. A legkirályabb dolog, mert amikor kötekednek egy Wreckfest serveren, hogy hülye voltam, van mindig kéznél egy "dashcam" felvételem, ami rögzíti mindig az utolsó n percet. Szenzációs feature. Vagy van egy jól sikerült szériád Apex Legendsben, bármikor benyomod a "save" gombot és már el is mentve az utolsó meneted.

    A fent említett "robusztusság-növelő" tényezők közé sorolom azt is, amikor a Zoom teljes képernyős screen share megjelenítésénél bedarabosodik, mint az istennyila és mindegyik kollégámnál, akinek akár Vega, akár integrált 5600G-je, RX580-a, vagy akár 5600XT-je van. De ha az alkalmazást kivette a fókuszból (mondjuk a másik monitoron lévő appra kattintott), akkor megint jól megy. Ezek apró, egy-egy kiragadott példák, de a hétköznapom full tele van ilyen praktikai kényelmetlenségekkel, ezekkel kellene leszámolnia. Biztos, hogy a zöldek sem mentesek a gondoktól, de az egyébként viszonylag (felhasználói értelemben) szerteágazó hétköznapjaim ezerszer simábbak amióta visszatértem a "gonosz" oldalra. Nekem mindegy amúgy a szín, zöld, piros, vagy újabban a kék, a legjobbat (ez nem egyenlő a nettó leggyorsabbal) akarom a legkevesebbért, és ezt csak úgy kapom meg, ha fasza verseny van. Hát legyen! Chiplet ide, nyílt forrás oda, hajrá, legyen jobb, mint a zárt! Legyen jobb, mint a monolitikus! Legyen robusztus!

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák