Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Petykemano #56672 üzenetére

    Igen CB. [link]
    ha rányomsz a sarokban a + 12 ( bejegyzés?) fülecskére akkor ott lesz az RX 580 is. :)

    Ahogy írja Raymond lenyitható a fülecske Azért tudtam betenni a képet egyszer FPS -sel egyszer százalékosan ha ráviszed a kártyákra/ oszlopokra a kurzort akkor pedig azt teszi be mindig 100% bázisszámnak, amit sokan nem vesznek figyelembe. Tökéletes.

    Én játéktesztekre a legjobb oldalnak ( amúgy is szerintem az ) a CB-t tartom. teljesen kompetens folyamatosan a frissülő lista, megfelel a mai kor követelményeinek és saját VGA készletet tartanak, friss driverrel tesztelnek nem a régi teszteket és eredményeket veszik elő nagyobb tesztekhez. Ez a játéklista a fenti teszteredményekhez , szerintem mérvadó 2021 ben.

    Vram tesztjük is viszonylag egyedülálló pontos. Fogyasztásra én Tom's ot ,tesztekre CB-t tartom hitelesnek.

    Raggie: :DDD Nem is tudom hogy hívják szakkifejezéssel azt, amikor az ember fejében összekeveredik a képzelet és a valóság és elhiszi majd tényként tálalja amit gondol.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák