Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz MK VII #24550 üzenetére

    "Szerintem egy picit túltolod.."

    Nem. Ezt hivjak valosagnak. Nekem semmi gondom, ha a birkak megveszik. Ezert tart ott a tarsadalom ahol.

    "A 470 később jelent meg a 480-nál, nem is kicsivel később."
    Ne mar :DDD Egy honaprol beszelunk. Ez csak marketing fogas volt.

    "Hagyjuk már meg a 470-nek is azt az 1-1,5 hónapot amíg annak is lemegy az ára.."

    Minek hagynam. Penzbol elnek, penzbol elek. Nem szeretetszolgalat, azaz en se fogok ugy viszonyulni. Voltak olyan kedvesek az utolso pillanatban $149-rol $179-re emelni es meg legyek elnezo. Fraszt. A magyar kiskereskedoket most hagyjuk, szora se meltoak.

    "A 470 még nem ment lejjebb olyan mértékben mint a 480."

    Nem is fog annyit amennyit kellene (15-20k).

    "Mert én most azt látom, hogy azon pörögsz, hogy a 470 qva drága..."

    Jol latod, de amugy nem "porgok" rajta. Hanem jogosan biralom. Utolso percben arat emelni eleg surmo dolog. 470-t akartam volna venni.

    "A 480 is az volt, de már lejjebb ment. A 470 még nem ment lejjebb olyan mértékben mint a 480. Szóval az, hogy most 3K a különbség az nem azt jelenti, hogy 1-2 hét múlva is annyi lesz.. Ez biztos."

    Remek. Kinek adjam a borravalot?

    "480-nál is mindenki nyomta a qva drága ez a kártya dolgot"

    Jogosan. Ft-ba pofatlan ara volt.

    "most a 470-nél is ez van csak már van mihez mérni házon belül.. A 480-nál nem volt mihez mérni, az csak simán drága volt.."

    Latom meg mindig nem erted. A 470/480 piacradobasa marketing fogas, azaz strategiai lepes volt. A raktarakban mar ott alltak. A kiskerek hulyesege, hogy eljatszottak ketszer ugyanazt. Es ehhez meg kozonsegre is talaltak.

    " A 470 jelenleg meg túlárazott selejt?"

    Pontosan. Fentebb a kolleganak mar kifejtettem miert. Olvass vissza.

    "Picit kapj már a fejedhez.. "

    Ezt inkabb neked kene, mielott boszen tanacsokat osztogatsz. Amugy mar megvolt a 460-nal. A 450-nel mar csak szisszenek egyett ugy nez ki.

    "Ha ennyire büdös a szőlő akkor miért írod le minden hozzászólásodban ugyan azt?"

    Mert masodjara mondom 470-t akartam volna venni, de at lettunk vagva. 50k-rol volt szo. De ha neked nem tetel akkor kuldhetsz egy Deakot.

    "Leírtad egyszer, tudomásul vette mindenki.."

    Valasz volt egy egyennek, de ne zavarjon.

    "Attól, hogy minden hsz-edben szarig alázod a 470-et attól csak a személyed lesz kevésbé szimpatikus."

    Ez engem hol erdekel? :D Amugy a 460-t alazom. A 470 csak draga. Akik ismernek azok adnak a szavamra. Ennyi.

    "A kártya ugyan azt fogja tudni, egyre olcsóbban."

    Ez igaz. A kartyaval a visszafogason kivul (ami nevetseges) nincs baj, ezert is hivjak 70-nek. Majd terjunk erre vissza amikor a beharangozott aron lehet kapni. Lehetoleg 1 even belul, a kovetkezo generacio elott.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák