Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz gbors #22806 üzenetére

    Nem értem, miért nem érted

    és főleg nem értem, miért kell cinikus megjegxzéseket tenni, amikor valaki nem Rezi, amit a másik mond

    Azt írtam, hogy 390/970 teljesítmény 150w tdp-vel 75-80e ft-ért (95-100eft helyett) szerintem nem olyan nagy (világmegváltó) deal, amiért mindenki szaladna a boltba. Korrekt, meg szép, végre van az amdnek középkategóriában kompromisszummentes és jó ajánlata.

    Nem a 980 lenne jó deal 110e-ért, hanem a 110-120e-es 980/390x teljesítménye 75-85e-ért. És nem azért mert én ezt szeretném, meg ilyenekről álmodozom, hanem azt gondolom, hogy ez túl van a "korrekt" ajánlaton, jelentősen magasabb ár/érték arány a korábbi kínálathoz képest ezért már rohamoznának azok is, szerintem, akik leehet, hogy amúgy kevesebbet költenének kártyára.
    Mint mikor annyira akciós a Tesco zsömle, hogy kétszer annyit veszel, mint amennyire szükséged van, mert így is annyiba kerül csak mint máskor feleennyi.

    És mégegyszer mondom, mielőtt jön az amd nem szeretetszllgálat, hanem profitorientált cég, igen az. Csak azt mondtam, h nem vagyok biztos benne, hogy egy korrekt deal elég a jelentős mindhare növeléshez.

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák