Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz RetepNyaraB #22000 üzenetére

    olyan dolgokat implikálasz amiket én nem mondtam. pl. hogy ezzel tesztelek stabilitást. meg hogy napokig tekerem. ennek a vitának így nincs értelme. ha téged nem érdekel hogyan viselkedik a rendszered szélsőséges körülmények között, hát ne tedd. én teszem, mert hasznos tapasztalatokat szerzek belőle, de nem létező állítások megcáfolásával kár belekötni :U

    Danex: a vízhűtést, meg a passzívan hűtött alkatrészeket teszteltem, minden másra ott a corecycler és társai.

    Speed®: hát nem én állítom a feszt :N de nagyon nem tudok negatívba elmenni all core, az egyik mag elég tré sajnos. Csak jó volna a +200mhz single core. 3400G-m -0.08 volttal ment, de ez elég gyengus.
    A hűtésem egy EK Velocity, DC-LT2 punypa, egy XSPC 240x20-as radi két Noctua A12x15-tel, alapból ilyen 500rpm-en, amit csak 70 fok felett kezdek el emelni (sajnos vízhőt még nem tudok mérni, így a deltaT-t sem látom nagyon hogy mi folyik). De majd kipróbálom két anál vetilátorral maxon, hogy egyébként mi az elérhető legjobb idle. Milyen deltaT lenne amúgy az elfogadható (szobahőhöz képest)?

    [ Szerkesztve ]

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák