Új hozzászólás Aktív témák

  • gab3c

    csendes tag

    válasz rambustibi #1739 üzenetére

    rambustibi: koszi, megnezem munka utan :K

    schawo:
    1) a GTA 99%os ertekek eleg vacakok, ha nem felejtem el berakom otthonrol akkor lathatod majd.

    a) fura, hogy erzesre tenyleg sokkal jobbnak hat a GTA V az R7-en mint ahogyan a szamok mutatjak

    b) az i7-6700K-m csontra azonos FPS-eket adott azonos beallitasokkal a 4k-s monitoromon (igaz RAM3200 es tuningolt VGA).
    Mikor megnyitottam kivancsisagbol a 4k-s eredmenyeimet eloszor azt hittem az R7es file-t nyitottam meg megegyszer, akkora deja vu-m volt :DDD
    Azaz 2166-os RAMokkal 1440-es felbontason szinte teljesen ugyanaz az fps mint i7 32000 RAM 4k-n.
    Megjegyzem, ha jol remlik 1440-en a pass0 ami durvan jobb i7-en,es a pass3 pedig azonos R7-vel.

    2) ket logikai numa egysegre bontast megnezem, ha marad idom este erre is. Ez engem is erdekel ;]

    oliba: igen, de sajnos a tegnapi BIOS sem hozta el a megvaltast nekem :(
    Pedig hasonlo Vengeance LPX kit-jeim vannak mint amiket az AMD a test kit-ek melle csomagolt :DDD
    (CMK16GX4M2B3200C16)

    Felek nem uszom meg, hogy turkaljak a BIOS gyomraban, pedig igyekeztem elkerulni. Iszonyat mennyi beallitasi lehetoseg van bepakolva az egesz rendszerhez, tisztara mintha egy tester BIOS lenne :C
    Vagy varok az ujabb BIOSra mint eddig :B Pedig biztosan sokat gyorsulna minden a RAMokkal. Talan hetvegen...

Új hozzászólás Aktív témák