Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Madara-san #71869 üzenetére

    Hát igen, nem is olyan kicsit. 1999-ben vettem 366-os Celeront 64MB RAMmal (amiből aztán hamar 32 lett., de ezt már többször elmeséltem itt, hogy beszart az egyik 32-es RAM modul, visszavittem, aztán eltökítették, és utána már nem is akartak rá emlékezni stb.) és emlékszem, hogy az akkor még a nagyon jó kategóriába tartozott, és a csúcs Klamath 450 ami a boltban volt (a legjobb gép ami kapható volt) is csupán 128MB RAMot tartalmazott.
    256MB RAMos gépet egyébként aztán több mint egy évvel rá láttam először... (2000 november legvégén)

    Érdekesség, hogy mivel sokat scanneltem meg dolgoztam relative nagy felbontású képekkel hamar megkaptam, hogy akár a 128MB RAM is indokolt lehetett volna (és valóban 32MB RAMmal már nagyon szenvedés volt) ezért is lett viszonylag hamar 96MB RAM legalább ... (csóró diákként azért nem tudtam csak úőgy zsebből kitenni 128MB RAM árát)

    128-al nem éreznél sok különbséget. Win98-at használtam 128MB RAMmal is, (pont a flex hangú Quantum LCT20 20 társaságában) és meg kell mondjam a sima Win98 (nem SE) is pokolian gyors, pattogós rendszer volt vele. Ráadásul akkoriban játék se igen volt aminek ennyi RAM (vagy leginkább már a fele azaz 64MB RAM)is ne lett volna elég.

    Nekem a Win98 Lite kimaradt, (ahogy fura mód a 98SE is, hiszen sima 98-ról én WinME-re váltottam egyből).

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák