Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz envagyok #69300 üzenetére

    Ilyen pontos időkre képtelen lennék visszaemlékezni, de utánanéztél. Én inkább időfüggetlenül nézem a felhasználhatóságot konfig-konfig ellen.
    - a "nagy lyuk" is gondolom a tervezés/tesztelés/kihozatal eredménye
    - P4 vs Tualatin. Tuát régebben teszteltem, ahogy nézem az 1266- os 1400- ra tuningolva éri el a 423- as RDRAM- os + 1.9- es proci teljesítményét, a 423- as tesztje újabb keletű, azt már blogoltam. Ha így nézem és 1400@1600 Tuát teszek az 1266@1400 helyére, akkor elvileg lenyomja 2GHz- es Villát is :U
    - Thunderbird Athlon futólag tesztelve, jól megy, de szeret kiégni a mag (régebben volt, kiégett, hűtés jó volt sztem, mostani példánnyal vigyázok)
    - a 100MHz FSB- s Copper szépen megy 1GHz- en, meg még 1.1- en is sztem csak a teszt idején pont nem volt 133MHz- es BX ready RAM kéznél, a használt 100- asok dícsérete hogy még éppen viszik a 133- at, 7.5x szorzóval így 1GHz
    - a korai GeForce- okból nálam csak 2MX/(4MX)- ek vannak, teljesértékű sima, GeForce2Ti, meg a testvérei nincsenek, nehéz beszerezni, amikor meg láttam, pont nem volt időm foglalkozni vele. GeForce3-4- ekkel helyettesítem, a korhűséget nem betonozom be, bár ez már köztudott, csak ismételgetem :B :DDD , de itt konkrétan amiatt hogy GeForce256- ra nem is költenék, teljesítménye kicsi egy Ti4200- hoz képest, ellenben drága, ritka. Esetleg ha bagóért vagy ingyen utánam dobnák, akkor kipróbálnám

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák