Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz DarthSun #68143 üzenetére

    A 6600GT- t kikaptam a 462- ből, lemértem a P4- ben (mielőtt leveszem a próbapadról), teljesen problémamentes volt. A táblázatban az Nvidia szekcióban az utolsó oszlop. Összpontszámban kissé elmarad a 9800Pro- tól (legalábbis az általam futtatott tesztekkel), az eddigi mezőnyben a 2. helyezést érte el. A jelenlegi dobogósok :
    1. - R9800Pro
    2. - NV6600GT
    3. - NVFX5900XT
    Eredményeiket ideiglenesen egymás mellé másoltam, hogy jobban átlátható legyen :

    A Bartonomnak a 6600GT- vel párosítva kell majd megküzdenie a P4+6600GT resultal...meglátjuk mi lesz.
    Driverben maradtam a 67.03- nál, mértem a 6600- at a 178.13- al is, de avval kisebb lett az összpontszám. Remélem a Barton konfig is menni fog problémamentesen a 67.03- al.

    A 6600GT 3DMark mentései + egy másodlagos adatlap. Azt hogy miért tettem a shotokra a komplett dátum-idő ablakot, valamint hogy a +képre miért volt szükség, elmondom majd a Barton mérése után, feltéve ha sikeres lesz - működni fog rendesen (jóideje nem volt bekapcsolva). Előtte azonban moddolom a vasat...aztán folyt-köv.


    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák