Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz DBob #57051 üzenetére

    Félig tekertem az oldalt, elég is volt. Az az olajos barnás por a legrosszabb :DDD De a pókháló nagyon szép volt bent, ügyes volt a pók :K :C

    (#57052) envagyok: 4870 X2-t majd most akarok vadászni, ezek 3850 X2-k. flymi-é. Én csak a beszerző, tesztelő vagyok. :D Toljuk haza az import cuccokat :K Egy nagy dobozzal már levadászott. Többek között az a GX2 is amiről beszéltetek. :K

    (#57053) flymi: A poros, dohányszagú dobozt eltettem, majd elküldöm azt is a VGAval, az is a Tiéd. ;] :DDD

    (#57054) sanchezsa: Még az se biztos, hogy működik. Csak nem akartam ilyen retkesen, büdösen kipróbálni, hogy itt szétfújjon a ventije mindenfelé :B Az én hardvereim patikák, amennyire lehet, de most már ezek is csillognak a korukhoz képest. 10 év távlat.. nem olyan fiatalok. :))

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák