Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    Hűű gyerekek, a szokásos óriási pörgés van most is :)) a kiállítás alatt nem nagyon tudtam fórumozni így van/volt bő 300hsz elmaradásom... felén túl vagyok, de pár dologra válaszolnék, amire ahogy látom nem jött válasz illetve van nekem is tippem!
    Először is! Örülök srácok akik eljöttetek a fórumból, jó volt kicsit személyesen is dumálni :R
    Elég nagy a nyünyörgés a fagyós NF2-es Abit NF7-S-el...
    frescho jól írta, lehet hogy maga a 3Dmark2001 xar, én is jártam így nem egyszer... másik 3Dmark pl a 2000 is instabil?
    Illetve amikor még én ilyesmivel találkoztam az hibás proci volt... volt hogy alul órajelezve jó volt, de volt hogy még úgy is csak annyit tudott hogy elindult és vagy win alatt restartolgatott vagy már bootolásnál.. míg másik tuti hibátlan procival nem volt iylen gondom.. tehát én néznék egy másik procit is bele próbakép :R
    zoltanz! A Jó multkor én is próbáltam kitalálni annak a "space invaders" játéknak a nevét alvaró találta ki, hogy mire gondolok, Xenon 2
    utána került fel a laptopra így a kiállításon több gépen is rajta volt már...

    aztán volt még szó kék hűtőbordás prociról! Én láttam "mezei" INTEL 486DX2 66MHZ procit, azon is kék hűtőborda volt, tehát nem csak az IBM gyártotta Cyrix-ok némelyikén volt olyan

    Nahh olvasok tovább :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák