Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz bacsis #38817 üzenetére

    Mellesleg hintawrnek nagyon jó retró cuccai vannak, jó nagy választékkal. :Y

    Én is vettem s370-es lapot tőle. De majd idén lesz csak gép belőle. A slot1-es proccomat meg annyira nem tudtam elpasszolni, hogy inkább építek egy olyan gépet is. Csak tudnám milyen feladatra állítsam be. :O

    Egész jó lapot fogtam ki: Asus P3V 4X. Ahogy olvastam 2 giga ramot is megeszik. :Y

    Egyébként mennyi illik bele, ha nagyjából korhű akarok lenni? Mondjuk 2x64?
    Meg milyen vga? Mondjuk rage 128-asom már van, az talán jó lenne. Vagy teszteljek egy jó kis nvidiát is. :))

    (#38824) frescho:

    Szabad a gazdna mán, kiborulok. :O

    Ne hirdessünk szágához:
    Azért a bacsis féle körülírás elég cink. Ennyi erővel már linkelhetné is. Amúgy meg van bolhapiac az aprón, ott 90% ide való cuccok vannak. Most oké, ne hirdessünk. De ha másét linkelem? Akkor nem hirdetek, max ajánlok, vagy reklámozok.

    A milyen végéát vegyek topik is szakmai. Mégis be lehet linkelni, hogy dzsunkapécé shopban van most akciósan, nem? :Y

    (#38826) bacsis :

    Fúúúú ezmilyenjóötlet!!! AtyagatyA! Aki ezt kitalálta. Le a kalappal. Egy zseni. :R

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák