Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz quailstorm #34295 üzenetére

    Hát nem tudom nekem még mindig a 3.2.(83)-es kernel van (és az X is még a default 11.3-as) a 12.0.4.5-ös Lubuntuban, akkor nálad vmi frissítési beállítás nagyon el van/volt állítva (3.13-as kernelt is fel lehet rá erőszakolni, de régi vason minek), ez egy Athlon Xp-és gépen van, 31.7 ESR FF és 34-es Chromium is van rajta, de FF érezhetően jobban fut, na persze kell órási különbségre gondolni, Adblock plus nincs esetleg fenn, na az nagyon meg tud fogni egy gyengébb vasat, max uBlock javallot (az már egy erősebb egymagossal és 1GB-al is elvan), de én pl flashblock+bluhell firewall+hosts file-os szűréssel használom a kevés ramos (1GB-nél kevesebb) gyengébb procis gépeket, így nem igen megy 300mb fölé a ramfogyasztása még több lap esetén sem.
    Vladi: (#34287) A screan tearing-et úgy ismered fel a linkelt videóban, hogy a jobbra - balra oda vissza futó fehér sávban vertikális törés(ek) van(nak).
    gerlaip: Hát én próbáltam Centos 6-t, de egyrészt nem annyira kezdőknek való, másrészt asztalira nem biztos, hogy a legjobb ötlet a régi csomagok és a screan tearing okán.

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák