Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Czo #100062 üzenetére

    Én is úgy tudom.
    Az első, számomra a legszebb, és lehet placebo, de ennek olyan dögös odabaszós hangja van, csak direktben rákötve a fejhallgatóm majdnem leugrott a fejemről, amikor elsütöttem a shotgunt Half-Life-ban :))
    Az edigi Live-jaimhoz azért kellett fejeserősítő ehhez a fejeshez.

    Úgy gondolkodtam, hogy ez a connector kezdettől szabványos volt, és, ahogy Pikari is említette, minimális funkciókülönbségekkel ugyan, de legalábbis minden Live támogatta a Live Drive-ot, amin volt csati.

    Igazából csak a fejhallgató csatit használnám rajta, ami bedugott fülessel némítja a külső hangszórókat (ez comfy), illetve az infrás távirányítót használnám amikor cd-től hallgatok zenét a gépen a kanapéról a 6 lemezes váltóval (mert mostanában rászoktam erre, és így kényelmesebb lenne :DDD )

    Alapból egy Vortex2 volt ebben a gépben, de őszintén, az a 3-4 játék amiben tényleg bugmentes az A3D 2.0 implementáció, és megfelelően megy a HRTF ÉS a wavetracing is, egyszerűen nem éri meg, a DS3D+EAX legalább legtöbbször jól működik, ahol implementálva van. Úgyhogy a Vortex 2 repült ki, majd megy a dokkolóba amiben egy TP T42-n van a Win98, és az a pár A3D 2.0 game ott kifuthatja magát, de a rendszeresen játszós PIII-ba az Aureal túl bugos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák