Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz bambano #17511 üzenetére

    Így már értem.
    Szóval technikai akadálya nem lenne, csak a szemléletmód, munkaszervezés a hibás, Mancikát kéne edukálni, akinek a nyakába varták N+1-edik feladatnak.

    Pénteken kaptam az egyik fejvadász cégtől negyedszerre egy senior adatbázis fejlesztői pozíció leírását pénzügyi szolgáltató vonalon, valami adatmigrációt kéne lezavarni.

    Visszaírtam a fejvadásznak, hogy erre a pozícióra már tavaly is, meg most áprilisban is jelentkeztem, de a megbízójuktól azóta sem kaptam választ a rájuk szabott CV alapján, hogy kellek-e.
    Pedig az előző munkahelyeim, projektjeim alapján bőőőőőven van tapasztalatom az ezzel járó szopás halmazban, és ez látszik is a CVmben...

    Mindegy, nem dől össze a világ, ha nem vesznek fel, mivel pont banki adatbázis kipucolásával szopok már vagy fél éve, hogy az ügyfeleinket ne 3 különböző darabban migráljuk jövőre.

    Mai nyomorom, anyja neve mezőből kéne kiszűrnöm a férfiakat, meg a férjezett neveket, csak női maradhat.
    Erre szembejön egy ilyen: Hasan Abdullah Aysha
    Ő vajon milyen nemű?

    Jobb híján kézzel toldozom az MTA utónévlistáját, mert 739 Mariann van Marianne-nek írva a DBben, de olyan hivatalos írásmód nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák